Etkinlikler

...

Adana / Ceyhan İlbeyli - Beyteks Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnşaat Teknolojisi Öğretmen ve Öğrencilerinden Yüksekokulumuza Ziyaret

Adana / Ceyhan İlbeyli - Beyteks Mesleki ve Teknik Anadolu Lİsesi İnşaat Teknolojisi Öğretmen ve Öğrencileri 12.12.2023 tarihinde Yüksekokulumuzu ve İnşaat Bölümümüzü ziyarette bulunmuşlardır. Ziyarete İlbeyli - Beyteks Mesleki ve Teknik Anadolu Lİsesi İnşaat Teknolojisi öğretmenlerimizden sayın Birgül GÜLEŞEN, Halil KIZARMAZ ve Yaşar BOZ hocalarımız ve çok değerli öğrencileri katılmışlardır. Misafirlerimize Müdür Yardımcımız ve İnşaat Bölüm Başkanımız Dr. Öğr. Gör. Ali GÖKOĞLU öncülüğünde  Öğr. Gör. Mahmut Tansu KAYA hocamız, Öğr. Gör. Mehmet YILMAZ hocamız, Kontrol Yetkilimiz Vahdettin SİNİM ve Ali ÇETENAK eşlik ederek Yüksekokulumuzu tanıtmışlardır. Öğrencilerimize Önlisans mezunu olduktan sonra elde edecekleri kazanımlar hakkında da bilgi verilmiştir. Misafirlerimiz Yüksekokul Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Deniz YILDIRIM hocamızı da makamında ziyaret ederek Yüksekokul Müdürümüz ve Müdür Yardımcımızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmuşlardır. 

Öğrencilerimize ve değerli hocalarımız sayın Birgül GÜLEŞEN, Halil KIZARMAZ ve Yaşar BOZ hocamıza bu ziyaretlerinden dolayı Çok Teşekkür Ederiz.